ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 15/11/2019 | 2

Lublin/XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Lucy Suggate „Pilgrim”

15 listopada 2019 | godz. 18:00 | Lublin: Galeria Labirynt, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 5

W ramach XXIII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca odbędzie się spektakl Pilgrim w choreografii Lucy Suggate. Pilgrim jest fizyczną podróżą poprzez mistyczne muzyczne kompozycje stworzone przez kompozytora muzyki elektronicznej, Jamesa Holdena. Jest próbą zwrócenia uwagi na pradawny, ale wciąż występujący związek pomiędzy tańcem a muzyką oraz uwypukleniem tkwiących w nich głęboko transformatywnych jakości.

Kraków/„Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń”: Joanna Leśnierowska i Janusz Orlik we współpracy z tancerzami „Projekt Yanka Rudzka: Wielogłos”

15 listopada 2019 | godz. 19:00 | Kraków: Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4

Cricoteka w Krakowie zaprasza na spektakl Projekt Yanka Rudzka: Wielogłos według koncepcji Joanny Leśnierowskiej i Janusza Orlika we współpracy z tancerzami, który odbędzie się w ramach programu tanecznego Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń.

Lublin/XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Krakowski Teatr Tańca „The Entrance”

15 listopada 2019 | godz. 19:00 | Lublin: Galeria Labirynt, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 5

W ramach XXIII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca odbędzie się spektakl The Entrance Krakowskiego Teatru Tańca w choreografii Ayrin Ersöz. The Entrance to międzynarodowy projekt artystyczny, obejmujący współpracę pomiędzy choreografką Ayrin Ersoz (Turcja), liderami Krakowskiego Teatru Tańca – Pawłem Łyskawą i Erykiem Makohonem oraz związanymi z Teatrem tancerzami – Magdaleną Skowron, Pamelą Bosak i Mateuszem Ulczokiem, kompozytorem Sergejem Maingardtem (Niemcy) oraz artystą wizualnym Grzegorzem Martem (Polska).

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia