ENG
A A A
 wrzesień 2020 
kalendarium - 15/12/2019 | 1

Gdańsk: Opera Bałtycka „Dziadek do orzechów” – chor. François Mauduit

11 grudnia 2019 - 15 grudnia 2019 | Opera Bałtycka | Gdańsk

Opera Bałtycka zaprasza na jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych spektakli baletowych  Dziadka do orzechów. Baśniowa opowieść, rozgrywająca się podczas świąt Bożego Narodzenia jest piękną historią dla całej rodziny. Niezwykła historia o przyjaźni, poświęceniu i wielkiej odwadze uczy młodych widzów najważniejszych rzeczy. Dla wszystkich natomiast wysłuchanie nadzwyczajnej i niezwykle zróżnicowanej muzyki Piotra Czajkowskiego będzie niezwykłym doświadczeniem. Gdańską realizację przygotowali realizatorzy światowego formatu: uznany choreograf François Mauduit oraz utalentowany scenograf Justin Arienti. Dziadek do orzechów to spektakl idealny na długie zimowe wieczory – piękna muzyka, taniec i scenografia rozgrzeją serca wszystkich widzów.

Warszawa: Natalia Oniśk i Paweł Wójtowicz „Responding not reacting” – warsztaty metody Feldenkraisa i Kontakt Improwizacji

14 grudnia 2019 - 15 grudnia 2019 | godz. 10:00 | Warszawa: ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21A, w godz. 10.00-17.00

Natalia Oniśk zaprasza na warsztaty metody Feldenkraisa i kontakt improwizacji, które poprowadzi wraz z Pawłem Wójtowiczem.
 

Dwoje prowadzących, jedno spotkanie. O tym, jak konstruować odpowiedź. O tym, jak wychodzić poza automatyczne, wyuczone reakcje. (…) Świadomość to być ze sobą i z partnerem w tym momencie. (…) Także nasze nie-działanie, powstrzymywanie schematów myślenia i odczuwania zanim zawładną umysłem i przesłonią rzeczywistość.

 

Cena: 280 zł przy wpłacie zaliczki 100 zł do 28 listopada, 330 zł przy wpłacie po tym terminie.
Zapisy: Natalia Oniśk to.punkt.kontaktu@gmail.com 

Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0”: Warsztaty mistrzowskie z Sebem Majewskim

14 grudnia 2019 - 15 grudnia 2019 | godz. 10:00 | Wrocław: sala prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy, al. Dębowa 16

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na warsztaty mistrzowskie z Sebem Majewskim. Przez dwa dni uczestnicy warsztatów będą rozczytywać biografię autora Popiołu i diamentu, Jerzego Andrzejewskiego, na ciało, ruch i język przekazu scenicznego. 

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenia przyjmuje Piotr Soroka: pio.soroka@gmail.com

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia