ENG
A A A
 listopad 2020 
kalendarium - 15/12/2019 | 4

Olsztyn/Olsztyński Teatr Tańca. Prolog: „nie-UPRZEJMOŚĆ w OPERZE”

15 grudnia 2019 | godz. 11:00 | Olsztyn: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1

nie-UPRZEJMOŚĆ w OPERZE w choreografii Katarzyny Grabińskiej we współpracy z tancerzami to pierwszy spektakl zrealizowany w ramach projektu „Olsztyński Teatr Tańca. Prolog”, finansowanego z Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Poznań/Teatr Wielki w Poznaniu: „Dziadek do orzechów”

15 grudnia 2019 | godz. 18:00 | Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki | 61-701 Poznań

Dziadek do orzechów to typowo familijne przedstawienie, dla dzieci i całych rodzin, poprzez akcję mocno związane z tradycją bożonarodzeniową i wtedy też najczęściej goszczące na teatralnych scenach. Balet ten to wiecznie żywa baśń przedstawiająca świat dziecięcych zabaw i marzeń.

 

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Publikacja „Kontakt improwizacja w Polsce” – spotkanie autorskie

15 grudnia 2019 | godz. 18:00 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza na spotkania autorskie, podczas których redaktorki oraz autorki i autorzy opowiedzą o założeniach i procesie powstawania publikacji Kontakt Improwizacja w Polsce. Publikacja zawiera teksty artystów, praktyków i teoretyków na temat kontakt improwizacji w Polsce, techniki obecnej w polskim tańcu od 25 lat. Część autorów będzie obecna podczas spotkań, aby opowiedzieć o swojej pracy nad tekstami dotyczącymi własnej praktyki w perspektywie rozwoju tej techniki tańca. Podczas spotkań będzie również możliwość zadawania pytań oraz nabycia egzemplarzy książki (liczba egzemplarzy jest ograniczona).Publikacja została zrealizowana we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach Programu wydawniczego 2019, oraz z Akademią Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

 

 

Spotkanie 12 grudnia odbędzie sie w ramach wieczoru kończącego projekt Centrum Sztuki Tańca w Warszawie Dance Book – wieczór z książką o tańcu

Spotkanie 15 grudnia odbędzie się w ramach projektu Centrum Sztuki Tańca w warszawie.  Po wydarzeniu zaplanowano regularny Jam Kontakt Improwizacji (sala baletowa, II piętro)

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia