ENG
A A A
 listopad 2020 
kalendarium - 15/12/2019 | 5

Katowice: Living Space Theatre „Ferdydurke” – chor. Jakub Margosiak - Premiera

15 grudnia 2019 | godz. 18:30 | Katowice: Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek, pl. Sejmu Śląskiego 2 | Premiera

Wykonawcami spektaklu są młodzi aktorzy tancerze, studenci i absolwenci Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. O spektaklu:

 

Człowiek nie jest ukształtowany raz na zawsze, ale ciągle stwarza się i zmienia w naszych oczach pod wpływem innych ludzi i otoczenia. Co gorsza, „uzależnia się od swego odbicia w duszy drugiego człowieka, chociażby ta dusza była kretyniczna” (W. Gombrowicz). Czy człowiek może być autentyczny – stworzyć formę własną niezależną od innych?

 

Wstęp wolny. Po pokazie odbędzie się dyskusja widzów z artystami.

Lublin/Centrum Kultury w Lublinie/Polska Sieć Tańca 2019: Teatr ROZBARK „Rozkosz”

15 grudnia 2019 | godz. 19:00 | Lublin: Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, sala widowiskowa

W ramach Polskiej Sieci Tańca 2019 Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na pokaz spektaklu Rozkosz bytomskiego Teatru ROZBARK w choreografii Jakuba Lewandowskiego. Spektakl był pokazywany w programie głównym Polskiej Platformy Tańca 2019.

 

Uwaga! Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia, ponieważ pojawia się w nim nagość.

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia