ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 15/2/2020 | 1

Warszawa/Akademia W Gruncie Ruchu: „Takeover” – otwarty tydzień ruchu i tańca (warsztaty)

10 lutego 2020 - 15 lutego 2020 | godz. 18:00 | Warszawa: Akademia W Gruncie Ruchu, ul. Rydygiera 13, wejście między budynkami 15 a 13

Karolina Kraczkowska, Agnieszka Sikorska, Paulina Rewucka i Agata Wiedro zapraszają tancerzy, aktorów, performerów oraz wszystkich entuzjastów ruchu na tydzień warsztatów i autorskich zajęć. W programie m.in. zajęcia Deep Synchronization (Synchronizacja totalna), Stretching przez rozluźnienieWild Play (rozgrzewka w stylu Animal Flow i partnering inspirowany praktyką Play-Fight), a także trzydniowy warsztat improwizacji tanecznej Ciało Wie praktyka odpuszczania w ruchu.

 

Zapisy na warsztat: takeoverawgr@gmail.com 

Szczegółowe informacje na stronie: https://akademiawgr.pl

Warszawa: Warsaw Ballet „THE OSMOSIS” – chor. Natalia Maria Wojciechowska - Premiera

14 lutego 2020 - 15 lutego 2020 | godz. 20:00 | Warszawa: Teatr Druga Strefa, ul. Magazynowa 14A | Premiera

THE OSMOSIS to jednoaktowy balet utrzymany w stylistyce neoklasycznej, pokazujący różne oblicza związku dwojga ludzi – harmonię, zauroczenie, pożądanie, przemoc, ochłodzenie, wyparcie, mrok, romantyzm, dojrzałość – którzy finalnie odnajdują miłość do samych siebie. 

Bytom/Teatr ROZBARK: Warsztat inspirowany praktyką „Fighting Monkey”/floorwork. Prowadzenie Wojciech Furman

15 lutego 2020 | Bytom: Teatr ROZBARK, ul. Kilara 29, w godz. 11.00-17.00

Teatr ROZBARK zaprasza na warsztat inspirowany praktyką Fighting Monkey/floorwork, który poprowadzi Wojciech Furman. Warsztat skierowany jest do tancerzy (współczesnych, streetowych i innych) i dla wszystkich, którzy interesują się ruchem – dla praktyków sztuk walki, trenerów, osób zajmujących się fitnessem, wuefistów, zawodników sportowych, fizjoterapeutów.

 

Koszt:
early bird (do 9 lutego):  100 zł
od 9 do 14 lutego - 120 zł

Na zajęcia należy zabrać ze sobą długie spodnie i wygodną bluzę z długim rękawem; opcjonalnie notatnik i coś do pisania.

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia