ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 15/9/2018 | 3

Warszawa/Plac Małachowskiego 3: Maria Hassabi „STAGING: solo (2017)”

15 września 2018 | godz. 12:00 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, plac Stanisława Małachowskiego 3

W ramach programu „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” odbędzie się pokaz performansu STAGING: solo (2017) Marii Hassabi. Performanse tej artystki składają się z sekwencji ascetycznych układów choreograficznych, w których spowolnione gesty wykonywane przez tancerzy przeplatają się z momentami całkowitego bezruchu.

 

Wstęp wolny.

Warszawa/Centrum w Procesie 2018: Izabela Chlewińska „Cisza”

15 września 2018 - 16 września 2018 | godz. 16:00 | Warszawa: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1.

W ramach cyklu Centrum w Procesie 2018  Centrum w Ruchu i Instytut Teatralny w Warszawie zapraszają na Ciszę Izabeli Chlewińskiej – spektakl, instalację performatywną i seans leczniczy w jednym. Cisza to szczególne miejsce odpoczynku, wytchnienia, samoobserwacji. Tym miejscem jest ciało. To również dodatkowe miejsce w przestrzeni publicznej, w debacie społecznej, na scenie politycznej, w intymnych relacjach. Cisza to koniec i początek, wejście na nowy poziom postrzegania swojego ciała i rzeczywistości.

 

Lublin: „Projekt Yanka Rudzka: Wielogłos” – warsztaty tańców tradycyjnych

15 września 2018 | godz. 16:00 | Lublin: Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 Sala nr 4, godz. 16.00 - 17.30 - taniec gruziński - svanuri, godz. 17.45 - 19.15- taniec armeński - kochari

 Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają do udziału w w warsztatach tańców tradycyjnych, towarzyszących premierze spektaklu Projekt Yanka Rudzka: Wielogłos w Poznaniu. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazje poznać taniec armeński – kochari, taniec gruziński – svanuri oraz brazylijską sambę.

 

Opłaty: 10zł za każdą lekcję

Zapisywarsztaty.taniec@ck.lublin.pl; telefon: 660 577 716

Więcej informacjiwww.ltt.art.pl

 

Opłaty: 10zł za każdą lekcję

Zapisy: warsztaty.taniec@ck.lublin.pl; telefon: 660 577 716

Więcej informacji: www.ltt.art.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia