ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 15/9/2018 | 4

Bytom/V sezon Teatru ROZBARK „wzgórze róż/wzgórze rusz”: Wieczór inauguracyjny

15 września 2018 | godz. 17:30 | Bytom: Teatr Rozbark, Wojciecha Kilara 29

Teatr ROZBARK rozpoczyna jubileuszowy, V sezon działalności. Jubileuszowy sezon został zatytułowany wzgórze róż/wzgórze rusz, co nawiązuje do historii Rozbarku, dzielnicy Bytomia, w której pracuje teatr. W ramach inauguracji w gmachu Teatru ROZBARK odbędzie się wykład dr. Łukasza Zimnocha poświęcony historii dzielnicy Rozbark, prezentacja tradycyjnego stroju rozbarskiego oraz  premierowy pokaz przedstawienia Lorem ipsum w wykonaniu Vagabond Physical Collective, po którym odbędzie się spotkanie z artystami.

Warszawa/Centrum w Procesie 2018: Izabela Chlewińska „Cisza”

15 września 2018 - 16 września 2018 | godz. 18:00 | Warszawa: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1.

W ramach cyklu Centrum w Procesie 2018  Centrum w Ruchu i Instytut Teatralny w Warszawie zapraszają na Ciszę Izabeli Chlewińskiej – spektakl, instalację performatywną i seans leczniczy w jednym. Cisza to szczególne miejsce odpoczynku, wytchnienia, samoobserwacji. Tym miejscem jest ciało. To również dodatkowe miejsce w przestrzeni publicznej, w debacie społecznej, na scenie politycznej, w intymnych relacjach. Cisza to koniec i początek, wejście na nowy poziom postrzegania swojego ciała i rzeczywistości.

 

Wrocław: Teatr Muzyczny Capitol „Tu nie ma na co czekać” – reż. Jacek Gębura

15 września 2018 | godz. 18:00 | Wrocław: Teatr Muzyczny Capitol, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 67

Teatr Muzyczny Capitol zaprasza na pokaz spektaklu Jacka Gębury Tu nie ma na co czekać. Inspiracją dla działań artystycznych stał się Samuel Beckett i jego dramat Czekając na Godota, czyli opis stanu oczekiwania na coś, co nigdy się nie stanie, na kogoś, kto nigdy nie nadejdzie.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia