ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 17/11/2019 | 2

Lublin/XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: warsztaty tańca współczesnego

16 listopada 2019 - 17 listopada 2019 | Lublin: Centrum Kultury w Lublinie, Sale prób, ul. Peowiaków 12

Lubelski Teatr Tańca i Centrum Kultury w Lublinie zapraszają do udziału w warsztatach tańca współczesnego z gośćmi XXIII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie. Warsztaty poprowadzą: Amy Bell & Jamie McCarthy (Wielka Brytania), Lucy Suggate (Wielka Brytania), Inna Aslamova (Białoruś), Adi Weinberg (Izrael), Dimitra Mertzani (Grecja), Themis Andreoulaki (Grecja) i Maria Bregianni (Grecja). Zajęcia będą odbywały się w trzech grupach: zaawansowanej, średnio zaawansowanej i początkującej.

 

Zgłoszenia poprzez formularz dostępny na stronie festiwalu: www.mstt.pl

Termin zgłoszeń: 13 listopada 2019 roku

 

Lublin/XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Company Wayne McGregor „Autobiography”

16 listopada 2019 - 17 listopada 2019 | godz. 19:00 | Lublin: Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1

Od 25 lat brytyjski choreograf i reżyser Wayne McGregor tworzy choreografie, badając życie z perspektywy ciała. Obecnie skupił się na postrzeganiu ciała jako archiwum, czego wyrazem jest Autobiography – spektakl taneczny, w którym choreografia oparta jest  na strukturze genomu Wayne’a McGregora. Przedstawienie będzie można obejrzeć w ramach XXIII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie.

 

 

Lublin/XXIII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Masterclass z tancerzami Company Wayne McGregor

17 listopada 2019 | godz. 13:00 | Lublin: Centrum Spotkania Kultur, sala baletowa, plac Teatralny 1, w godz. 13.00-15.00

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na masterclass z tancerzami Company Wayne McGregor, w ramach XXIII Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca w Lublinie. Zajęcia przeznaczone są dla doświadczonych tancerzy, absolwentów szkół baletowych, a także studentów kierunków tanecznych i choreograficznych.

 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (do 7 listopada, formularz zgłoszeniowy: tutaj)

Koszt: 100 zł

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia