ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 17/11/2019 | 4

Kraków/„Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń”/Wieczór młodej choreografii: Pamela Bosak, Magdalena Skowron „an_na”, Monika Jarosińska „id.outlet”

17 listopada 2019 | godz. 19:00 | Kraków: Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4

Cricoteka w Krakowie zaprasza na wieczór młodej choreografii, kończący cykl prezentacji tańca Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń. Podczas tego wieczoru zaprezentowane zostaną dwa spektakle młodych polskich twórczyń – an_na w choreografii i wykonaniu Pameli Bosak i Magdaleny Skowron oraz id.outlet według koncepcji Moniki Jarosińskiej, studentki IV roku na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu (AST Kraków). 

Gdańsk/Gdański Teatr Szekspirowski/Polska Sieć Tańca 2019: Teatr ROZBARK „Rozkosz”

17 listopada 2019 | godz. 20:00 | Gdańsk: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1

W ramach Polskiej Sieci Tańca 2019 Gdański Teatr Szekspirowski zaprasza na pokaz spektaklu Rozkosz bytomskiego Teatru ROZBARK w choreografii Jakuba Lewandowskiego. Spektakl był pokazywany w programie głównym Polskiej Platformy Tańca 2019.

 

Uwaga! Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 15 roku życia, ponieważ pojawia się w nim nagość.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia