ENG
A A A
 wrzesień 2020 
kalendarium - 2/12/2019 | 1

Poznań/Alternatywna Akademia Tańca 2019: Christos Papadopulos „Mikro-choreografie” – coaching

2 grudnia 2019 - 6 grudnia 2019 | Poznań: Stary Browar, Studio Słodownia 3, ul. Półwiejska 42

Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w grudniowej sesji Alternatywnej Akademii Tańca 2019. W czasie najbliższego spotkania coaching zatytułowany Mikro-choreografie poprowadzi Christos Papadopoulos. Głównym tematem sesji będzie zagadnienie bycia (performera) w (i wobec) przestrzeni jako powód do poruszania się i istnienia.

 

Termin zgłoszeń: 27 listopada 2019 roku, godz. 23.59

Koszt: 300 zł

Warszawa/Ruch w Instytucie 2019: Weronika Pelczyńska „Dwutakt. Taniec jako gra zespołowa” – warsztaty

2 grudnia 2019 | godz. 09:00 | Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego | Warszawa

W trzy kolejne poniedziałki grudnia Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza do udziału w warsztatach Dwutakt. Taniec jako gra zespołowa prowadzonych przez Weronikę Pelczyńską. Będą to ostatnie zajęcia w jesiennym cyklu Ruch w Instytucie. Choreografka zaproponuje uczestnikom pracę nad koordynacją, rytmem i swobodą ciała w ruchu. Skupi się na rozwijaniu umiejętności współdziałania z innymi w improwizacji będącej, jak podkreśla, jedną z trudniejszych umiejętności, której nie da się nauczyć samemu.  

 

Bilety: pojedyncze zajęcia – 30 zł (osoby powyżej 60. roku życia – 15 zł), karnet na miesiąc – 100 zł do nabycia na www.instytut-teatralny.pl (za pośrednictwem serwisu GoOut) oraz w księgarni „Prospero” w Instytucie Teatralnym. 

Kraków/Cracovia Danza: „Życie dla tańca” – międzynarodowa gala baletowa (gość specjalny: Lilly Zetterberg); pokaz po warsztatach z Kathleen Quinlan (chor. Isadory Duncan)

2 grudnia 2019 | godz. 19:00 | Kraków: Krakowski Teatr Variété, ul. Grzegórzecka 71

Balet Cracovia Danza zaprasza na wieczór artystycznych prezentacji w ramach spotkań Życie dla tańca – wydarzenia poświęconego prof. Janinie Strzembosz. W programie wieczoru znajdą się występy zespołów prowadzonych przez wychowanków prof. Strzembosz, a gościem specjalnym będzie Lilly Zetterberg ze Sztokholmu, wykonująca tańce w stylu izadoriańskim. Na scenie Krakowskiego Teatru Variété zaprezentuje oryginalne tańce skomponowane przez Isadorę Duncan do muzyki Chopina, Schuberta i Fauré. Spektakl zakończy pokaz choreografii w wykonaniu uczestników warsztatów prowadzonych przez Kathleen Quinlan.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia