ENG
A A A
 czerwiec 2021 
kalendarium - 2/6/2021 | 1

Lublin/Polska Sieć Tańca 2020/21: Kielecki Teatr Tańca „Intercepted/Przechwycone” – chor. Wojciech Mochniej, „Carme(n)love” – chor. Małgorzata Ziółkowska

2 czerwca 2021 | godz. 18:00 | Lublin: Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1, Sala Operowa

W ramach Polskiej Sieci Tańca 2020/21 jednego wieczoru odbędzie się pokaz dwóch spektakli Kieleckiego Teatru Tańca: Intercepted/Przechwycone w choreografii Wojciecha Mochnieja i Carme(n)love w choreografii Małgorzaty Ziółkowskiej.

 

 

Białystok/35. Dni Sztuki Współczesnej: Wojciech Grudziński „RODOS”

2 czerwca 2021 | godz. 19:00 | Białystok: Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. K. Ciołkowskiego 1N

W żargonie działkowców powiedzenie „byłem na RODOS” nawiązuje do taniego wypoczynku na łonie natury. RODOS (Rodzinne Ogrody Działkowe Ogrodzone Siatką) są kojarzone z rekreacją i relaksem. To również przestrzeń pełna zagadek i tajemnic, miejsce odosobnienia, gdzie łatwiej ukryć coś „niestosownego”. Projekt RODOS to nie tylko wycieczka krajoznawcza, ale też cruising podziemia działkowców.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia