ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 2/9/2019 | 1

Warszawa: 38. Scena Tańca Studio – „Słowa przychodzą później”

2 września 2019 - 3 września 2019 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

Instytut Muzyki i Tańca i STUDIO teatrgaleria zapraszają na 38. Scenę Tańca Studio, która odbędzie się pod hasłem Słowa przychodzą później. Przez najbliższe dwie odsłony za program STS odpowiadać będzie nowy duet kuratorski – Joanna Chitruszko i Sonia Nieśpiałowska-Owczarek. Składać się na nią będą spektakle dojrzałych artystów: Iwony Olszowskiej, Wojciecha Mochnieja, Ryszarda Kalinowskiego i Karoliny Garbacik.

 

Warszawa/38. Scena Tańca Studio: Warsztat Iwony Olszowskiej

2 września 2019 | godz. 17:00 | Warszawa: Teatr Studio, Duża Scena, plac Defilad 1

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na warsztat Iwony Olszowskiej, który odbędzie się w ramach 38. Sceny Tańca Studio. Warsztat prowadzony jest na poziomie otwartym i przeznaczony dla osób powyżej 16. roku życia.

Warszawa/38. Scena Tańca Studio: Iwona Olszowska, Marcin Janus „Koncert na organy”

2 września 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Studio, Malarnia, plac Defilad 1

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na spektakl Iwony Olszowskiej i Marcina Janusa Koncert na organy, który odbędzie się w ramach 38. Sceny Tańca Studio.

 

O spektaklu:

Prezentowany spektakl to cielesny koncert według niespotykanej partytury, z powstającą na bieżąco kompozycją; improwizacja taneczna otwierająca przestrzeń na odmienną percepcję ciała. Artystka w Koncercie na organy wytańcza ruch zestrojony z kolejnymi organami i systemami w ciele.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia