ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 20/9/2019 | 4

Bytom/Katowice: „Artil minifest” – pokazy na zakończenie projektu

20 września 2019 - 21 września 2019 | godz. 19:00 | Katowice: Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK oraz Miasto Ogrodów w Katowicach zapraszają na pokazy spektakli przygotowanych w ramach międzynarodowego projektu ARTIL W ramach projektu powstały dwa dwugodzinne wieczory: Artil minifest – Performing the invisible i Artil minifest – Bodies in motion.

 

Warszawa/Studium Teatralne: Wojciech Matejko „Urażone Guru” - Premiera

20 września 2019 | godz. 19:30 | Warszawa: Studium Teatralne, ul. Lubelska 30/32 | Premiera

Wojciech Matejko zaprasza na spektakl-rytuał butoh Urażone Guru, w którym artysta spróbuje się pochylić nad tym, co odwraca człowieka od cyklu życia i śmierci, oddziela go od świata przyrody. Tańcowi Wojtka towarzyszyć będzie elektroakustyczna muzyka głębi Rafała Iwańskiego oraz organiczna scenografia autorstwa Zuzanny Litawińskiej. Wstęp wolny.

 

Przed spektaklem i po jego zakończeniu odbędzie się pokaz premierowy Sector - Film 360, filmu kręconego w technologii 360 stopni z elementami tańca butoh opowiadającego o ludzkiej destrukcyjności na Mierzei Wiślanej.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia