ENG
A A A
 wrzesień 2020 
kalendarium - 21/12/2019 | 4

Kraków/Nowohuckie Centrum Kultury: Teatr Tańca Terpsychora „Dziadek do orzechów” – rodzinny spektakl świąteczny

21 grudnia 2019 | godz. 19:00 | Kraków: Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232

Dawno, dawno temu w małym miasteczku u podnóża gór spadł pierwszy śnieg. Dzieci z niecierpliwością wypatrywały nadchodzących Świąt, podczas gdy ich rodzice przystrajali domy świerkowymi gałązkami i robili ostatnie przedświąteczne zakupy na jarmarku. Jedna z dziewczynek, Klara, miała w tym roku otrzymać wyjątkowy prezent – drewnianego dziadka do orzechów. Ukryty pod choinką, przewiązany kokardą i przysłonięty innymi podarkami czekał na swoją nową właścicielkę. Przez chwilę widać było tajemniczy błysk w oku figurki – czy to tylko złudzenie, czy właśnie do nas mrugnęła?

 

Teatr Tańca Terpsychora wraz z warsztatowiczami oraz przyjaciółmi Szkoły Tańca Jane Austen zaprasza na magiczny spektakl Dziadek do orzechów na motywach baletu do muzyki Piotra Czajkowskiego.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia