ENG
A A A
 listopad 2020 
kalendarium - 22/8/2020 | 2

Poznań/Scena Robocza: „Inicjatywa żywa” – warsztaty z Michałem Przybyłą

22 sierpnia 2020 | godz. 11:00 | Poznań: Scena Robocza – Centrum Rezydencji Teatralnej, ul. Grunwaldzka 22; w godz. 11.00-14.00

Inicjatywa żywa to przestrzeń spotkań, która przez ruch, taniec oraz improwizację, łączy osoby o różnych zdolnościach fizycznych. Warsztaty, skierowane do osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych, wprowadzają uczestników w nowe płaszczyzny komunikacji. Spotkania odbywają się cyklicznie od sierpnia do grudnia. Skierowane są do osób powyżej 16 roku życia (dotyczy to zarówno osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych), niezależnie od poziomu niepełnosprawności fizycznej oraz poziomu zaawansowania w tańcu. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 

Zgłoszenia na adres: incjatywa.zywa@gmail.com (w tytule należy wpisać: Imię_Nazwisko_Poznań)

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia