ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 23/11/2019 | 2

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – cykl zajęć w listopadzie

23 listopada 2019 | godz. 10:00 | Warszawa: Klubokawiarnia Muzeum POLIN, ul. Anielewicza 6

W listopadowe czwartki o godz. 18.30 i soboty o godz. 10.00 Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zaprasza na zajęcia GaGa/people, które poprowadzi Adi Weinberg-Prejna. GaGa to język ruchowy zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy GaGa narodził się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija.

 

Bilety: 30 zł za zajęcia, karnet na 4 spotkania: 90 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w on-line: https://bilety.polin.pl/

Warszawa: „Ciekawość tańca 6.0 / Dance Curiosity 6.0” – warsztaty z Danielem Sandu (Amsterdam)

23 listopada 2019 | godz. 10:00 | Warszawa: Bielański Ośrodek Kultury ul. Carla Goldoniego 1, w godz. 10.00-14.00

„Holinga” i Bielański Ośrodek Kultury w Warszawie zapraszają na kolejną edycję warsztatów z cyklu Ciekawość tańca / Dance Curiosity, które poprowadzi Daniel Sandu z Amsterdamu wraz z Martą Berdel. Zajęcia łączą formułę tańców z różnych stron świata z tańcem kreatywnym. Myślą przewodnią cyklu jest rozbudzanie postawy zaciekawienia i zadziwienia.

 

Niech nic nie będzie dla nas oczywiste. Dociekamy, pytamy, wspólnie odkrywamy i inspirujemy się wzajemnie.

 

Zgłoszenia i wpłaty: do 5 listopada na adres: marta.berdel@gmail.com, tel. 795 487 175

Koszt: 250 zł

Kraków: „Biopolis” – spotkania panelowe

23 listopada 2019 | godz. 10:00 | Kraków: Uniwersytet Jagielloński, Collegium Kołłątaja, sala 3, ul. św. Anny 6, w godz. 10.00-18.00

Pracownia Kuratorska serdecznie zaprasza na spotkanie z artystkami i artystami oraz badaczkami i badaczami zaproszonymi do udziału w interdyscyplinarnych rezydencjach, które są częścią projektu Biopolis. Celem projektu jest zdefiniowanie na nowo pojęcia odpowiedzialności za przestrzeń, którą dzielimy z innymi organizmami. Jego organizatorzy chcą szukać nowych sposobów współistnienia z nimi w przestrzeni metropolii oraz etycznych propozycji koniecznych do przeformułowania relacji międzygatunkowych.

 

16:00-18.00 Ciało w ciało z nie-ludzkim – panel poświęcony nieantropocentrycznym praktykom w choreografii

rozmówczynie: Aleksandra Borys, Agata Siniarska

prowadzące: Agata Kwiatkowska, Anna Majewska

 

Pracownię tworzą: Zuzanna Berendt, Maciej Guzy, Agata Kwiatkowska, Anna Majewska, Anna Olszak, Ada Ruszkiewicz, Wiktoria Tabak, Weronika Wawryk

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia