ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 23/11/2019 | 3

Przelewice: Magda Jędra „Botanic Body / Ciało Botaniczne” – wydarzenie performatywne

23 listopada 2019 | godz. 12:30 | Przelewice: Ogród Dendrologiczny, Przelewice 17, w godz. 12.30-14.00

Fundacja Witryna Kultury zaprasza na wydarzenie performatywne, podczas którego Magda Jędra projektem Botanic Body zainauguruje w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach program rezydencyjny LABORATORIUM KULTUR. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć materiał wypracowany przez artystkę, która jako pierwsza odbyła siedmiodniową rezydencję w tym nowym miejscu.

 

Wstęp wolny. 

Józefów/MOK/”Wieczór z teatrem tańca francuskiego choreografa Thierry’ego Vergera”: „Wbijamy na balet”, „Face Wind”, „SACRƎ”

23 listopada 2019 | godz. 18:00 | Józefów: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie zaprasza na wieczór spektakli francuskiego choreografa Thierry’ego Vergera. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć trzy spektakle: Wbijamy na balet, Face Wind i SACRƎ.

Wrocław/ Opera Wrocławska: „Giselle” – chor. Jean Coralli i Jules Perrot, oprac. chor. Ewa Głowacka i Zofia Rudnicka

23 listopada 2019 | godz. 19:00 | Opera Wrocławska | Wrocław

Opera Wrocławska zaprasza na spektakl baletowy Giselle w choreografii Jeana Corallego i Jules’a Perrota, w opracowaniu choreograficznym Ewy Głowackiej i Zofii Rudnickiej.

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia