ENG
A A A
 maj 2021 
kalendarium - 23/2/2020 | 1

Bytom/Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie: Dni Otwarte Wydziału Teatru Tańca

22 lutego 2020 - 23 lutego 2020 | Bytom: Wydział Teatru Tańca AST w Krakowie, ul. Piłsudskiego 24a

Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie zaprasza na Dni Otwarte Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Wszystkie wydarzenia, poza prezentacją spektaklu N/EBO w choreografii Anny Godowskiej, odbywają się na Wydziale Teatru Tańca i wstęp na nie jest darmowy. Spektakl N/EBO zostanie pokazany w Teatrze ROZBARK, bilety w cenie 10 zł (ulgowe) lub 20 zł (normalne) są do kupienia w kasie Teatru lub przez stronę internetową.

Kraków: Renata Piotrowska-Auffret „Wycieka ze mnie samo złoto”

22 lutego 2020 - 23 lutego 2020 | godz. 19:00 | Kraków: Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25

Renata Piotrowska-Auffret w spektaklu Wycieka ze mnie samo złoto konfrontuje się z kobiecym tabu i pragnieniem urodzenia dziecka. Spektakl ten został włączony do europejskiej sieci tańca Aerowaves Twenty 2019, a Renata Piotrowska-Auffret po raz drugi znalazła się wśród wybranych artystów.  

Poznań/SBNT: „Underscore” – warsztaty; wprowadzenie i facylitacja: Natalia Oniśk

23 lutego 2020 | godz. 13:30 | Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk | Poznań

Underscore jest strukturą improwizacyjną rozwijaną przez Nancy Stark Smith od roku 1990, praktykowaną na całym świecie. Oferuje narzędzia i strategie, które włączają kontakt improwizację w szerszy kontekst improwizacji tanecznej; rozwijają swobodę tańczenia w sferycznej przestrzeni – samodzielnie i z innymi, wspierają łączenie zagadnień kinestetycznych i kompozycyjnych podczas improwizacji. Underscore pozwala na wyrażanie pełnego spektrum energetycznych i fizycznych form i stanów.

 

Koszt udziału w warsztatch: 30 zł. Cały dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na działalność statutową Pracowni Na Rzecz Wszystkich Istot, w ramach akcji Taniec dla Ziemi. 

 

 

 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia