ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 23/7/2020 | 2

Kozia Góra/Sopocki Teatr Tańca: „Ciało otwarte” – taniec & mindfulness – edycja letnia

23 lipca 2020 - 26 lipca 2020 | Kozia Góra (woj. pomorskie): Więcej niż 7 stawów, ul. Słonecznikowa 11

Ciało otwarte to autorski program współzałożycielki Sopockiego Teatru Tańca, Joanny M. Czajkowskiej, łączący świat tańca artystycznego z rozwojem osobistym. W ciągu 4. dni uczestnicy doświadczą pracy z ciałem na kilku poziomach: cielesnym, emocjonalnym, intelektualnym i duchowym.

 

Zapisy: sopot.dance.theatre@gmail.com

Koszt: 780 zł (cena obejmuje warsztaty, nocleg i jedzenie); płatność w dwóch ratach.

Warszawa: „Puenty” – chor. Natalia Maria Wojciechowska, Sylwester Biraga

23 lipca 2020 - 24 lipca 2020 | godz. 20:00 | Warszawa: Teatr Druga strefa, ul. Magazynowa 14A

Puenty – twarde baletki, używane w balecie, przeznaczone przede wszystkim do tańca klasycznego. Tańcząc, tancerki stoją na samych czubkach palców, czyli wchodzą na puenty. Artystka wchodząca na puenty ma stwarzać wrażenie lekkości i unoszenia się w powietrzu. Puenty to opowieść o miłości do baletu. Miłości trudnej, wymagającej, której nikt i nic nie było w stanie zabić. Historia o długiej i trudnej drodze od pierwszych pas w szkole baletowej do momentu, w którym „grube kaczątko” przemienia się w „majestatycznego łabędzia.”

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia