ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 24/7/2020 | 3

Poznań/Scena Robocza: Monika Popiel, Paweł Świerczek, Michał Wajdzik-Radziejowski, Anna Kamińska „Wszystko się zmieni“ - Premiera

24 lipca 2020 - 25 lipca 2020 | godz. 19:00 | Poznań: Scena Robocza, ul. Grunwaldzka 22 | Premiera

Scena Robocza w Poznaniu zaprasza na spektakl Wszystko się zmieni Moniki Popiel, Pawła Świerczka, Michała Wajdzika-Radziejowskiego i Anny Kamińskiej.

Poznań: Anna Kamińska/ Monika Popiel/ Paweł Świerczek/ Rabbit on the Moon „Wszystko się zmieni”

24 lipca 2020 | godz. 19:00 | Poznań: Scena Robocza, ul. Grunwaldzka 22

Wszystko się zmieni to spektakl z recyclingu – powstały w oparciu o otwartą zbiórkę elektrośmieci i poplątane myśli wysypujące się ze śmietnika naszych głów. To spektakl z koincydencji – niespodziewanych spotkań, przypadkowych lektur i zaskakujących zbiegów okoliczności. To spektakl, w którym nie ma reżyserki, aktorów, scenografii i widzów – są użytkownicy i użytkowniczki wspólnej przestrzeni. To spektakl, w którym wszyscy i wszystkie jesteśmy śmieciami.

 

 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia