ENG
A A A
 wrzesień 2020 
kalendarium - 24/8/2019 | 1

Łódź/Festiwal Retroperspektywy 2019: Warsztaty master class z Rosanną Gamson

19 sierpnia 2019 - 26 sierpnia 2019 | godz. 10:00 | Łódź: Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3, sala warsztatowa oraz przestrzenie Art_Inkubatora; pokaz powarsztatowy: 26 sierpnia, godz. 19.00, scena Art_Inkubatora

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Retroperspektywy 2019 w Łodzi Teatr CHOREA zaprasza na warsztaty master class z Rosanną Gamson, wielokrotnie nagradzaną i docenianą przez krytyków choreografką z Los Angeles. Siedmiodniowe, autorskie warsztaty zakończą się pokazem pracy otwartym dla publiczności.

 

Koszt: 300 zł

Zapisy i informacje: tutaj

Warszawa/„Projekt X”: Magdalena Ptasznik „Mikroklimaty II” – otwarta rezydencja

20 sierpnia 2019 - 24 sierpnia 2019 | godz. 16:00 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, plac Stanisława Małachowskiego 3, w godz. 16.00-20.00

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza do obserwacji pracy rezydencyjnej Magdy Ptasznik Mikroklimaty II, podczas której artystka będzie przebywać i pracować w przestrzeni wystawy Projekt X . Widz będzie mógł stać się świadkiem, uczestnikiem lub komentatorem procesu twórczego.

 

We współpracy z Karoliną Kraczkowską i Eleonorą Zdebiak.

Warszawa/„Projekt X”: Magdalena Ptasznik „Mikroklimaty II” – performans

23 sierpnia 2019 - 24 sierpnia 2019 | godz. 16:00 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, plac Stanisława Małachowskiego 3

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na performans Magdaleny Ptasznik Mikroklimaty II, który odbywa się w ramach jej rezydencji artystycznej podczas wystawy Projekt X.

 

Mikroklimaty II to performans w dwóch odcinkach, który odbędzie się w rzeczywistych i powołanych przez wyobraźnię (acz nie niemożliwych ) przestrzeniach galerii. Można przyjść jednego dnia na dowolny odcinek lub dwa razy, żeby poznać całą historię.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia