ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 24/9/2019 | 1

Bytom/IMiT/Teatr ROZBARK: Laboratoria „Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic” – Lab #2

23 września 2019 - 25 września 2019 | Bytom: Teatr ROZBARK, ul. W. Kilara 29

Marc Brew, dyrektor AXIS Dance Company (USA), poprowadzi drugie z trzech laboratoriów tańca współczesnego skierowanych do artystek i artystów z niepełnosprawnościami i bez niepełnosprawności. 

 

Laboratoria, organizowane przez Instytut Muzyki i Tańca i British Council, są częścią międzynarodowej współpracy w ramach projektu Europe Beyond Access realizowanego przy wsparciu programu Creative Europe, finansowanego przez Unię Europejską. 

 

Nabór uczestników trwał do 8 lipca 2019 roku, a lista osób wybranych przez Komisję do udziału w laboratoriach opublikowana 12 lipca.

Lublin: „Artil minifest” – pokazy na zakończenie projektu

23 września 2019 - 24 września 2019 | godz. 19:00 | Lublin: Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na pokaz spektakli przygotowanych w ramach międzynarodowego projektu ARTIL W ramach projektu powstały dwa dwugodzinne wieczory: Artil minifest – Performing the invisible i Artil minifest – Bodies in motion.

 

Wieczór Performing the invisible składa się z czterech prac: IMSPACE: The ways of light w choreografii Daniela Leżonia, Alter Ego, or 7 scenes for the transformation of the Self w choreografii Svitlany Oleksiuk, ERROR 404 w choreografii Marii Salo i GROUP PIECE NUMBER 1 w choreografii Marceli Lopez. Drugi wieczór, Bodies in motion, składa się z trzech prac: The tribe w choreografii Kathariny Ludwig, EXIT (the best doesn’t exist) w choreografii Oleksandry Lytvyn i The Cycle w choreografii Rity Liry.

Kraków/Krakowski Teatr Tańca: Lekcje naborowe do grup Adeptów KTT na sezon 2019/2020

24 września 2019 - 25 września 2019 | godz. 18:00 | Kraków: Studio Krakowskiego Teatru Tańca, ul. Grzegórzecka 69 (obok Teatru Variete), w godz. 18.00-19.30

Krakowski Teatr Tańca zaprasza do udziału w lekcjach naborowych do grup Adeptów na sezon 2019/2020. Grupy Adeptów KTT to grupy stałych słuchaczy skupionych wokół Krakowskiego Teatru Tańca. Powstały dla osób zainteresowanych ciągłym, systematycznym rozwojem języka ekspresji ruchowej; uczestnicy mogą dołączyć do grup na trzech poziomach zaawansowania: dla początkujących z doświadczeniem, średniozaawansowanej i zaawansowanej. Stałymi pedagogami Adeptów są: Eryk Makohon, Magdalena Skowron i Paweł Łyskawa.

 

Koszt (wejście na pojedyncze zajęcia): 30 zł

Zgłoszenia: krótka informacja o dotychczasowym doświadczeniu tanecznym wraz ze wskazanym terminem lekcji (24 lub 25 września) na adres: krakowskiteatrtanca@o2.pl

 

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia