ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 25/10/2018 | 3

Bytom/Opera Śląska: „Królewna Śnieżka” – chor. Henryk Konwiński

25 października 2018 | godz. 11:00 | Opera Śląska | Bytom

Opera Śląska w Bytomiu zaprasza na spektakl baletowy polskich twórców: Bogdana Pawłowskiego (muzyka), Witolda Borkowskiego i Stanisława Piotrowskiego (libretto), oparty na znanej, wielokrotnie prezentowanej w różnych formach w teatrze baśni braci Grimm.

Tarnów/ Scena Otwarta 2018: Kielecki Teatr Tańca „Alicja w Krainie Czarów”

25 października 2018 | godz. 12:30 | Tarnów: Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1 pokaz dla grup zorganizowanych

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie zaprasza na spektakl Alicja w Krainie Czarów KieleckiegoTeatru Tańca, który odbędzie się w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca SCENA OTWARTA. Spektakl łączy tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką. Równie ważna co choreografia jest warstwa plastyczna spektaklu – zaprojektowano do niego ponad dwieście oryginalnych kostiumów oraz bajkową scenografię. Po przedstawieniu organizatorzy zapraszają na spotkanie z artystami.

Poznań/Polski Teatr Tańca/„Odpowiednie dać tańcowi słowo”: „Jakie strategie choreograficzne wybierają współcześni twórcy?”

25 października 2018 | godz. 17:30 | Poznań: Studio Polskiego Teatru Tańca, ul. Kozia 4

Polski Teatr Tańca zaprasza na spotkanie z cyklu Odpowiednie dać tańcowi słowo. Czwartkowe rozmowy o tańcu, poświęcone książce Strategie choreograficzne. Nowe perspektywy pod redakcją Tomasza Ciesielskiego oraz Mariusza Bartosiaka. Gośćmi spotkania będą Tomasz Ciesielski i dr Juliusz Grzybowski, autor jednego z tekstów zamieszczonych w książce. 

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia