ENG
A A A
 maj 2021 
kalendarium - 25/10/2018 | 5

Poznań/Polska Sieć Tańca 2018: Teatr Tańca Caro „Archipelag”

25 października 2018 | godz. 19:00 | Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

Polska Sieć Tańca to sformalizowana forma współpracy ośrodków, wspierających sztukę tańca w naszym kraju. W ramach programu prezentacji, realizowanych w ramach Sieci w 2018 roku Teatr Tańca Caro pokaże spektakl Archipelag w Starym Browarze (Art Stations Foundation) w Poznaniu. 

Gdańsk: Anna Steller i Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz „Atman” - Premiera

25 października 2018 | godz. 20:00 | Gdańsk: Klub Ziemia, ul. Grunwaldzka 76/78 | Premiera

Anna Steller i Krzysztof „Leon” Dziemaszkiewicz zapraszają na pokaz performansu Atman. To ich trzeci wspólny autorski projekt, będący jednocześnie zamknięciem tryptyku, w skład którego wchodzą: Dziewczęta z Zajęczego Wzgórza z 2008 roku i Strefa zagrożenia z 2012 roku. W Atmanie eksplorowane są tematy tożsamości, płci i relacji człowiek – natura – zwierzę.

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia