ENG
A A A
 luty 2021 
kalendarium - 25/2/2021 | 2

Warszawa/Mazowiecki Instytut Kultury/Portrety choreograficzne: Małgorzata Matuszewska

25 lutego 2021 | godz. 19:00 | Mazowiecki Instytut Kultury: Warszawa, ul. Elektoralna 12

Gościem spotkania będzie Małgorzata Matuszewska – choreografka, tancerka, założycielka i dyrektorka Teatru Tańca NTF (TTNTF Nie Tylko Flamenco) – pierwszego teatru tańca w Polsce łączącego techniki tańców hiszpańskich z technikami innych form tańca i teatru. Tańcem hiszpańskim fascynuje się od 1990 roku. Zdobywała doświadczenie u wybitnych tancerzy flamenco i tańca hiszpańskiego w Hiszpanii, we Francji, Austrii, Niemczech i w Polsce.  Zapoznawała się z podstawami tańców dawnych i folklorystycznych Hiszpanii oraz technik tanecznych i aktorskich różnorodnego typu: improwizacji i kompozycji tańca, technik teatralnych, współczesnego japońskiego tańca butoh, tańca indyjskiego.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia