ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 25/7/2020 | 2

Kozia Góra/Sopocki Teatr Tańca: „Ciało otwarte” – taniec & mindfulness – edycja letnia

23 lipca 2020 - 26 lipca 2020 | Kozia Góra (woj. pomorskie): Więcej niż 7 stawów, ul. Słonecznikowa 11

Ciało otwarte to autorski program współzałożycielki Sopockiego Teatru Tańca, Joanny M. Czajkowskiej, łączący świat tańca artystycznego z rozwojem osobistym. W ciągu 4. dni uczestnicy doświadczą pracy z ciałem na kilku poziomach: cielesnym, emocjonalnym, intelektualnym i duchowym.

 

Zapisy: sopot.dance.theatre@gmail.com

Koszt: 780 zł (cena obejmuje warsztaty, nocleg i jedzenie); płatność w dwóch ratach.

Poznań/Scena Robocza: Monika Popiel, Paweł Świerczek, Michał Wajdzik-Radziejowski, Anna Kamińska „Wszystko się zmieni“ - Premiera

24 lipca 2020 - 25 lipca 2020 | godz. 19:00 | Poznań: Scena Robocza, ul. Grunwaldzka 22 | Premiera

Scena Robocza w Poznaniu zaprasza na spektakl Wszystko się zmieni Moniki Popiel, Pawła Świerczka, Michała Wajdzika-Radziejowskiego i Anny Kamińskiej.

Kraków/Hurtownia Ruchu: Improwizacja w naturze z Iwoną Olszowską

25 lipca 2020 - 26 lipca 2020 | godz. 17:00 | Kraków: Park Jordana, w godz. 17.00-20.00

Zapraszam śladami prekursorki tańca Isadory Duncan do poszukiwań rytmu ziemi, falistych linii natury, praw, którymi rządzi się rzeczywistość. Będziemy tworzyć scory, w których muzyką będzie śpiew ptaków, szum drzew, gdzie ziemia będzie rytmem dla kroków i powierzchnią nadającą krajobraz ruchowi. Kształty będziemy czerpać z otaczających drzew, pagórków i tego, co pojawi się po drodze.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia