ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 25/7/2020 | 3

Poznań/Malta 2020: Aleksandra Staśkiewicz „Świnia! Krowa! Małpa! Wiedźma!”

25 lipca 2020 | godz. 17:00 | Poznań: Scena na Wilczaku, zielona przestrzeń Laba Land przy ul. Przełajowej 5

W ramach festiwalu Malta 2020 odbędzie się pokaz spektaklu Świnia! Krowa! Małpa! Wiedźma! Aleksandry Staśkiewicz. Ta krótka forma ruchowa, z elementami improwizacji, to opowieść o złości i mocy, jaką daje i odbiera gniew.  Choreografka poprzez ekspresję swojego ciała opowie o furii, bezdechu, wyczerpaniu i smutku. I o miłości, tej trudnej. 

 

Wstęp wolny.

Poznań/Malta 2020: Wojciech Furman „Nie ma dzieci, są ludzie”

25 lipca 2020 | godz. 17:15 | Poznań: Scena na Wilczaku, zielona przestrzeń Laba Land przy ul. Przełajowej 5

W ramach festiwalu Malta 2020 Wojciech Furman wystąpi z taneczną etiudą Nie ma dzieci, są ludzie. Kilkunastominutowe solo nawiązuje do słów Janusza Korczaka: Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie – to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne. Dzieci różnią się od dorosłych, w ich życiu czegoś brak, a czegoś jest więcej niż w naszem, ale to odmienne od naszego życie jest rzeczywistością, nie przywidzeniem. Co uczyniliśmy, by je poznać i stworzyć warunki, w których mogłyby istnieć i dojrzewać? (Janusz Korczak, Dziecko w rodzinie). 

Poznań/Malta 2020: YoenNa „Odmęty” – koncert performatywno-teatralny z udziałem tancerzy

25 lipca 2020 | godz. 18:00 | Poznań: Scena na Wilczaku, zielona przestrzeń Laba Land przy ul. Przełajowej 5

Odmęty to złożony z 13 utworów performatywno-teatralny koncert poznańskiej artystki multimedialnej. Na scenie razem z solistką pojawią się tancerze, którzy ruchem wprowadzą słuchaczy w świat przedstawiony. 

 

Wstęp wolny.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia