ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 25/7/2020 | 4

Poznań/Malta 2020: Krystyna „Lama” Szydłowska „Potrzebuję Cię jak wody”

25 lipca 2020 | godz. 19:00 | Poznań: Scena na Wilczaku, zielona przestrzeń Laba Land przy ul. Przełajowej 5

Organizatorzy festiwalu Malta 2020 zapraszają na spektakl Potrzebuje Cię jak wody Krystyny „Lamy” Szydłowskiej. Spektakl powstał z myślą o poznańskich podwórkach i dziedzińcach. Do oglądania z okien, klatek schodowych, balkonów czy dachów. Specjalnie zaprojektowany, wielkoformatowy obiekt scenograficzny posłuży tancerkom i muzykom do stworzenia ruchomych, wodnych krajobrazów, które na co dzień nie są dostępne mieszkańcom i mieszkankom gęsto zabudowanych śródmiejskich kamienic. A jak wkomponuje się w maltańską łąkę na Wilczaku? 

 

Wstęp wolny.

Poznań: Anna Kamińska/ Monika Popiel/ Paweł Świerczek/ Rabbit on the Moon „Wszystko się zmieni”

25 lipca 2020 | godz. 19:00 | Poznań: Scena Robocza, ul. Grunwaldzka 22

Wszystko się zmieni to spektakl z recyclingu – powstały w oparciu o otwartą zbiórkę elektrośmieci i poplątane myśli wysypujące się ze śmietnika naszych głów. To spektakl z koincydencji – niespodziewanych spotkań, przypadkowych lektur i zaskakujących zbiegów okoliczności. To spektakl, w którym nie ma reżyserki, aktorów, scenografii i widzów – są użytkownicy i użytkowniczki wspólnej przestrzeni. To spektakl, w którym wszyscy i wszystkie jesteśmy śmieciami.

 

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia