ENG
A A A
 wrzesień 2020 
kalendarium - 25/8/2019 | 2

Łódź/Festiwal Retroperspektywy 2019: Warsztaty master class z Teatrem Sláva

25 sierpnia 2019 | godz. 10:00 | Łódź: Art_Inkubator w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3, sala C 101

W ramach Międzynarodowego Festiwalu Retroperspektywy 2019 w Łodzi Teatr CHOREA zaprasza na warsztaty master class z Teatrem Sláva. To fizyczny teatr ze Szwecji, który swoją pracę opiera na zespołowym treningu ciała i głosu. Zajęcia będą trzygodzinnym, intensywnym badaniem nad głosem, ruchem, uwagą, przestrzenią i działaniem zespołowym.

 

Koszt: 60 zł

Zapisy i informacje: tutaj

Łódź/Festiwal Małe Retroperspektywy 2019: Wonderland Collectief „BB”

25 sierpnia 2019 | godz. 11:00 | Łódź: Sala warsztatowa, Galeria Fabryki Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3

Festiwal Małe Restroperspektywy 2019, organizowany przez Teatr CHOREA, zaprasza na spektakl BB w wykonaniu Wonderland Collectief. Jest to dzieci w wieku 6-18 miesięcy wraz z rodzicami lub dorosłymi opiekunami.

 

Niezwykłe i interaktywne taneczno-muzyczne przeżycie dla najmłodszych. W tym magicznym widowisku wypełnionym muzyką i zainspirowanym występami klaunów, tancerze i muzycy improwizują i przechadzają się przed widownią. Turlają się, ślizgają i otaczają uczestników muzyką. Wspólna improwizacja czerpie inspiracje z ruchów i dźwięków dostarczanych przez małych widzów. Poruszający i jedyny w swoim rodzaju dialog między aktorami a dziećmi – małymi i dużymi – toczy się na oczach gości.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia