ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 28/7/2019 | 1

Kraków/XX Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza”: „Kraków tańczy” – warsztaty

21 lipca 2019 - 28 lipca 2019 | Kraków: Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18

Balet Cracovia Danza zaprasza na letnie, pięciodniowe warsztaty Kraków tańczy, które tradycyjnie towarzyszyć będą Festiwalowi Tańców Dworskich „Cracovia Danza”. Festiwal odbędzie się w dniach 21-28 lipca 2019 roku i będzie to jego dwudziesta, jubileuszowa edycja.

 

Nowością tegorocznych warsztatów tanecznych będą zajęcia z Irène Feste, znawczynią m.in. tańców balowych I połowy XIX wieku. Artystka poprowadzi w Krakowie kurs tańców empirowych. Jak co roku organizatorzy zaprosili do współpracy mistrzów z całego świata – m.in. z Indii, Francji, Anglii czy Hiszpanii.

Warszawa: 37. Scena Tańca Studio „Tymczasowe Strefy Autonomiczne”, odsłona „Tymczasowa Strefa Autonomiczna”

26 lipca 2019 - 28 lipca 2019 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

37. Scena Tańca Studio, organizowana przez Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria, odbędzie się pod hasłem Tymczasowa Strefa Autonomiczna. To już ostatnia z trzech odsłon STS, składających się na Tymczasowe Strefy Autonomiczne, których kuratorami są Anka Herbut i Mateusz Szymanówka. Lipcowy program stanowi próbę wytworzenia Tymczasowej Strefy Autonomicznej w zakresie działań kuratorskich, choreografii, współpracy i wymiany wiedzy.

 

Warszawa/37. Scena Tańca Studio: Grudziński / Jarzębska / Kozakiewicz / Ostrowska / Prowaliński / Soszyński / SHINS-K / Umeda „HanaUmeda/SadaYakko”

28 lipca 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Studio, plac Defilad 1

Instytut Muzyki i Tańca oraz STUDIO teatrgaleria zapraszają na pokaz spektaklu HanaUmeda/SadaYakko przygotowany przez i w wykonaniu twórców: Grudziński / Jarzębska / Kozakiewicz / Ostrowska / Prowaliński / Soszyński / SHINS-K / Umeda, który odbędzie się w ramach 37. Sceny Tańca Studio.

 

Uwaga! W spektaklu wykorzystywane są dynamiczne światła oraz dym.

 

Spektakl powstał dzięki Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Młoda Polska.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia