ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 28/9/2019 | 3

Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0” – warsztaty dla nauczycieli i pedagogów

28 września 2019 - 29 września 2019 | godz. 10:00 | Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego | 53 - 121 Wrocław

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza nauczycieli i instruktorów teatralnych do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych. Podczas zajęć nauczyciele otrzymają konkretne narzędzia do pracy z dziećmi i młodzieżą w technice pantomimy. Warsztaty poprowadzi Agnieszka Kulińska, aktorka Wrocławskiego Teatru Pantomimy.

 

Zgłoszenia przez Kartę zgłoszenia (do pobrania ze strony www.pantomima.wroc.pl) wysłaną na adres: a.paluch@pantomima.wroc.pl

Informacje: Anna Paluch (koordynatorka projektu), a.paluch@pantomima.wroc.pl, tel. 71 337 21 03

Kraków/Ars Latrans Festival „Made in Japan”: Warsztaty Tańca butoh z Maruską Ronchi

28 września 2019 | godz. 14:00 | Kraków: Przestrzeń Ruchu i Tańca Kontakt, ul. Szpitalna 40, w godz. 14.00-17.00

W ramach japońskiej edycji interdyscyplinarnego Ars Latrans Festival –- Made in Japan – odbędą się warsztaty tańca butoh z Maruską Ronchi. Warsztaty oferują przestrzeń do badań ruchu na poziomie fizycznym i emocjonalnym, wspomagających rozwój własnego tańca butoh.

 

Koszt udziału to 110 zł. Zapisy na warsztaty odbywają się drogą mailową pod adresem: workshop.arslatrans@gmail.com

Obowiązuje 50 zł zaliczki, a liczba miejsc jest ograniczona do 15.

Kutno: „Spotkania Kinetograficzne” – warsztat kinetografii według Labana−Knusta

28 września 2019 - 29 września 2019 | godz. 15:00 | Kutno: Kutnowski Dom Kultury, ul. Stanisława Żółkiewskiego 4, w godz. 15.00-18.00

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na Spotkania kinetograficzne, czyli warsztat notacji tańca według Labana−Knusta, który poprowadzi Anna Opłocka. Warsztat składający się z trzech części: teoretycznej, praktycznej oraz zasadniczej, ukierunkowany będzie na pracę z kinetogramami tańców historycznych. Zaproszenie na spotkanie, organizowane w KDK dla kutnowskiej Grupy Tańca Dawnego „La Danse”, skierowane jest także do osób związanych z tańcem, tancerzy, choreografów, pedagogów, choreologów, adeptów sztuki tańca oraz do wszystkich zainteresowanych tematem. 

 

Udział w warsztacie jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Zgłoszenia oraz informacje: spotkaniakinetograficzne@gmail.com

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia