ENG
A A A
 maj 2021 
kalendarium - 29/5/2021 | 1

Wrocław/Instytut Grotowskiego: „Oxygen Advantage” – warsztaty oddechowe; prowadzenie: Jakub Gontarski

29 maja 2021 | godz. 15:00 | Wrocław: Instytut Grotowskiego, Studio Na Grobli, ul. Na Grobli 30/32

Oxygen Advantage® to naukowa metoda oddechowa poprawiająca wydajność procesów fizjologicznych i biomechanicznych ciała. Ten autorski program stworzony został przez Patricka McKeowna, światowej sławy eksperta w dziedzinie oddychania oraz autora książek, publikacji i artykułów naukowych. Jego metoda wspiera profesjonalnych sportowców, zawodników sportów walki, pasjonatów sztuk walki, tancerzy, aktorów oraz ludzi zajmujących się różnymi dziedzinami rekreacji i nie tylko. Warsztaty poprowadzi Jakub Gontarski, certyfikowany instruktor metody Oxygen Advantage®. 

Gdańsk/Klub Żak: 13. Gdański Festiwal Tańca / wiosna

29 maja 2021 | godz. 19:00 | Klub ŻAK | Gdańsk

W ostatni weekend maja w Klubie Żak odbędą się dwa spektakle, które zostaną zaprezentowane w ramach wiosennej odsłony 13. Gdańskiego Festiwalu Tańca.

 

Spektakl Unbody, którego premiera miała miejsce podczas ubiegłorocznej edycji Festiwalu to okazja, by poznać prężnie rozwijający się trójmiejski zespół Hertz Haus. Kolejną propozycją dla widzów jest solo w wykonaniu laureatki pierwszej nagrody konkursu Solo Dance Contest 2020, francuskiej tancerki Clémence Juglet.

 

Program:

 

29.05.2021 / 19.00

UNBODY / Hertz Haus

 

30.05.2021 / 19.00

UNBODY / Hertz Haus

I NEED TO / Clémence Juglet / premiera

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia