ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 29/9/2018 | 4

Warszawa/Plac Małachowskiego 3: Ramona de Barbaro, Aleksandra Borys „Networking” – instalacja choreograficzna

29 września 2018 | godz. 16:00 | Warszawa: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Plac Małachowskiego 3

W ramach programu „Zachęta na lato / Plac Małachowskiego 3” odbędzie się instalacja choreograficzna Networking Ramony de Barbaro, we współpracy z Aleksandrą Borys.

 

Wstęp wolny

Bytom/Teatr ROZBARK: Noc Teatrów Metropolii 2018 – „Black&White”

29 września 2018 - 30 września 2018 | godz. 17:00 | Bytom: Teatr ROZBARK, ul. Kilara 29, w godz. 17.00-01.00 w nocy.

Tegoroczna Noc Teatrów Metropolii w Teatrze ROZBARK to szereg wydarzeń skupionych wokół pierwszej w jubileuszowym sezonie premiery, którą będzie Rozkosz w choreografii Jakuba Lewandowskiego.

Hasło wieczoru, „Black&White”, nawiązuje do estetyki fotografii Irvinga Penna (1917-2009), znanego i powszechnie cenionego fotografa amerykańskiego, którego życie i twórczość są jedną z inspiracji przedstawienia Rozkosz. Irving Penn pracował przede wszystkim z fotografią czarno-białą, interesowała go moda, portrety i martwa natura. W swoim dorobku miał dziesiątki wystaw, jego prace były prezentowane w najbardziej prestiżowych muzeach i galeriach na świecie (m.in. w MoMA w Nowym Yorku, National Gallery of Art w Waszyngtonie, Maison Européenne de la Photographie w Paryżu, Moderna Museet w Sztokholmie).

Siedlce/Scena dla tańca 2018: Polski Teatr Tańca „Gorycz” – chor. Kaya Kołodziejczyk

29 września 2018 | godz. 19:00 | Siedlce: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31

Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach zaprasza na pokaz spektaklu Polskiego Teatru Tańca Gorycz w choreografii Kai Kołodziejczyk, który odbędzie się w ramach I Festiwalu Sztuki Tańca w Siedlcach. Gorycz ma wiele odcieni: zmysłowy, egzystencjalny, metafizyczny. Autorka spektaklu przygląda się różnym obszarom jej doświadczenia.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia