ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 29/9/2019 | 3

Kutno: „Spotkania Kinetograficzne” – warsztat kinetografii według Labana−Knusta

28 września 2019 - 29 września 2019 | godz. 15:00 | Kutno: Kutnowski Dom Kultury, ul. Stanisława Żółkiewskiego 4, w godz. 15.00-18.00

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na Spotkania kinetograficzne, czyli warsztat notacji tańca według Labana−Knusta, który poprowadzi Anna Opłocka. Warsztat składający się z trzech części: teoretycznej, praktycznej oraz zasadniczej, ukierunkowany będzie na pracę z kinetogramami tańców historycznych. Zaproszenie na spotkanie, organizowane w KDK dla kutnowskiej Grupy Tańca Dawnego „La Danse”, skierowane jest także do osób związanych z tańcem, tancerzy, choreografów, pedagogów, choreologów, adeptów sztuki tańca oraz do wszystkich zainteresowanych tematem. 

 

Udział w warsztacie jest bezpłatny, obowiązują zapisy.

Zgłoszenia oraz informacje: spotkaniakinetograficzne@gmail.com

Warszawa/Poszerzanie pola: Agata Siniarska „You Are Safe”

28 września 2019 - 29 września 2019 | godz. 20:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

W ramach chorograficznego programu  Nowego Teatru i Art Stations Foundation Poszerzanie pola odbędzie się pokaz spektaklu You Are Safe. Będzie to choreografia zależności ruchu ciał ludzkich, ciał obcych, myśli, bilionów bakterii, wirusów, globalnego ocieplenia, politycznych wyobrażeń oraz teorii.

Legnica: „Ruch w teatrze / Ciało w ruchu” – warsztaty tańca współczesnego; prowadzenie: Iwona Olszowska, Anna Piotrowska, Dawid Lorenc, Jacek Owczarek

29 września 2019 | godz. 09:00 | Legnica: Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy – Scena Gadzickiego, Rynek 39, godz. 9.00-16.15

Ciało w ruchu – to temat przewodni kolejnej części warsztatów Ruch w teatrze, na które do Legnicy zaprasza MarWit Alter Art. Zajęcia skierowane są zarówno dla początkujących, jak i dla tych na dalszym etapie drogi tanecznej. Poprowadzą je artyści zaangażowani w projekt Wczorajsze Jutra, współorganizowany przez Instytut Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla tańca 2019.

 

Zapisy, informacje: alter.taniecteatr@gmail.com, tel.: 665 079 866

Cena: pojedynczy warsztat: 40 zł, całość – 130 zł

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia