ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 29/9/2019 | 4

Bytom/Teatr ROZBARK: Victoria Kennett „Instant Composition” – otwarte warsztaty improwizacji

29 września 2019 | godz. 12:00 | Bytom: Teatr ROZBARK, ul. W. Kilara 29, w godz. 12.00-15.00

Teatr ROZBARK zaprasza na otwarte warsztaty improwizacji, które poprowadzi Victoria Kennett. Zajęcia skierowane są do wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania i wiek. 

 

Koszt: 80 zł – w przedsprzedaży (do 16 września), 100 zł – cena regularna (od 17 września), 120 zł – w dniu warsztatu (29 września)

Warszawa: Teatr Druga Strefa „Nie chce mi się już dłużej czekać” – chor. Andrzej Woźniak

29 września 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Druga Strefa, ul. Magazynowa 14A

Teatr Druga Strefa zaprasza na performans na słowa i ruch w wykonaniu Bartka Bartosińskiego, Łukasza Kamińskiego, Macieja Lebiedzia i Andrzeja Woźniaka.


Czterech mężczyzn – fotograf, montażysta filmowy, sklepikarz-podróżnik i nauczyciel tańca, improwizuje ruchowo wokół tematów ciała, dotyku, języka i seksualności, przeplatając osobiste z uniwersalnym. Raczej swobodnie, ze świadomością, że wszystkiego nie da się opowiedzieć.

 

Performans jest przeznaczony dla osób dorosłych. 

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia