ENG
A A A
 wrzesień 2020 
kalendarium - 30/12/2019 | 1

Burdąg: Sylwestrowy Dżem Kontakt Improwizacji

27 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020 | Burdąg: Studio Burdąg, Kolonia Burdąg 68, Jedwabno 12-122 (woj. warmińsko-mazurskie)

Natalia Oniśk zaprasza na Sylwestrowy Dżem Kontakt Improwizacji w Burdągu na Mazurach. Jak zaznacza organizatorka, inicjatywa powstała z pasji do dżemowania i labowania, z potrzeby stworzenia przestrzeni do bycia przy sobie i spotkania z innymi – w  tańcu i poza salą taneczną. To zaproszenie do pogłębionej praktyki kontakt improwizacji i celebrowania społeczności oddanej tej formie ruchu.


W programie m.in.: jamy w ciszy i z muzyką na żywo, laboratoria, ruch autentyczny, Contemplative Dance Practice, Underscore, impreza sylwestrowa, czas wolny na spacery i czytanie przy kominku.

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia