ENG
A A A
 lipiec 2021 
kalendarium - 30/5/2021 | 1

Wrocław: Wrocławski Teatr Pantomimy „Los Mimos”

27 maja 2021 - 30 maja 2021 | godz. 17:00 | Wrocław: al. Dębowa 16, Scena Letnia, ogród WTP

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na spektakl Los Mimos. Jest to zbiorowa kreacja zespołu aktorskiego przygotowana pod opieką artystyczną Leszka Bzdyla, dyrektora artystycznego wrocławskiej pantomimy. Los Mimos towidowisko na wskroś współczesne, nawiązujące do tradycji barokowego teatru popularnego, z którego wywodzi się europejska pantomima. Przywołując klasyczne rozwiązania mimicznej improwizacji z ducha dell’arte i arlekinady, mimowie pragną bawić, zaskakiwać, wywracać do góry nogami realistyczne pojmowanie rzeczywistości.

Szczecin/Opera na Zamku w Szczecinie: „O krasnoludkach i sierotce Marysi” – musical dla dzieci

29 maja 2021 - 30 maja 2021 | godz. 17:00 | Szczecin: Opera na Zamku, ul. Korsarzy 34

Opera na Zamku w Szczecinie zaprasza na musical dla dzieci w wieku 5-10 lat O krasnoludkach i sierotce Marysi, na motywach baśni Marii Konopnickiej. Wraz z tytułową Marysią i krasnoludkami dzieci przeniosą się w świat bajki z morałem, w której triumfuje pracowitość i siła przyjaźni. Roztańczony i rozśpiewany spektakl, w którym baśniowy świat przeniesie się daleko poza granice sceny. Opowieść o tym, że dobre uczynki wracają do nas wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Do Kryształowej Groty, lisiej nory i na spotkanie z Królową Tatrą zabiorą młodych widzów roztańczone i rozśpiewane krasnoludki, które pomagają ludziom dobrym i szlachetnym. Pokażą też, że pracowitość i zgodne działanie w grupie pozwalają przenosić góry. Czy krasnoludkom uda się pokonać sprytnego złego Lisa i pomóc sierotce Marysi? Jaki sposób znajdą na leniwego Skrobka?

Warszawa/Komuna//Warszawa: Wojciech Grudziński „RODOS”

29 maja 2021 - 30 maja 2021 | godz. 19:00 | Warszawa: Szkoła, ul. Emilii Plater 31

Komuna//Warszawa zaprasza na spektakl RODOS Wojtka Grudzińskiego z udziałem Aleksandry Bożek-Muszyńskiej i Oskara Malinowskiego oraz tancerki rewiowej Justyny Zientek.

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia