ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 31/3/2019 | 2

Łódź/Dotknij Teatru 2019: Warsztat rodzinny „Tańczenie – Widzenie Miasta”

31 marca 2019 | godz. 10:00 | Łódź, Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi, Al. 1 Maja 2

Teatr Lalek Arlekin zaprasza w ramach tegorocznej akcji Dotknij Teatru na rodzinny warsztat zatytułowany Tańczenie – Widzenie Miasta. Będą to całodzienne zajęcia o charakterze fotograficzno-choreograficznym inspirowane łódzkimi motywami architektonicznymi. Warsztat poprowadzą Monika Tomczyk z Teatru Lalek Arlekin oraz Dominika Szczocarz, fotografka zainspirowana Łodzią i jej mieszkańcami. Do udziału w zajęciach zaproszeni są rodzice lub opiekunowie wraz z dziećmi. Efekt wspólnej pracy zostanie zaprezentowany podczas pokazu powarsztatowego Po(Widoki).

 

Wstęp bezpłatny, po wcześniejszej rezerwacji. Zapisy od 20 marca pod adresem: edukacja@teatrarlekin.pl (liczba miejsc jest ograniczona: 25 osób).

 

Warszawa: Natalia Oniśk „Ruch uwagi” – warsztaty improwizacji i improwizacji kontaktowej

31 marca 2019 | godz. 14:00 | Warszawa: Academia Capoeira Angola Warszawa, ul. Skaryszewska 15, w godz. 14.00-17.00.

Natalia Oniśk zaprasza na warsztaty improwizacji i improwizacji kontaktowej, które poprowadzi 30 i 31 marca. Zajęcia rozwijają m.in. wrażliwość, świadomość ciała, kreatywność, zaufanie do samego siebie, pozwalają rozpoznawać własne zasoby i ciało w relacji z innymi. Warsztaty są kompatybilne, ale możliwy jest też udział w jednym dniu zajęć.

 

Cena: 100 zł za dwa warsztaty i 60 zł za jeden przy zgłoszeniu do 26 marca.

Po tym terminie: 120 zł za dwa warsztaty i 70 zł za jeden.

 

 

Gdańsk: Opera Bałtycka „Giselle” – chor. Emil Wesołowski, Izabela Sokołowska-Boulton, Wojciech Warszawski

31 marca 2019 | godz. 17:00 | Gdańsk: Opera Bałtycka, aleja Zwycięstwa 15

Opera Bałtycka w Gdańsku zaprasza na pokaz baletu romantycznego Giselle w choreografii Emila Wesołowskiego (I akt) oraz Izabeli Sokołowskiej-Boulton i Wojciecha Warszawskiego (II akt). Dzieło odwołuje się do naszych czasów m.in. poprzez współczesny czas i współczesne miejsce akcji, chociaż zachowane są jego wszystkie romantyczne założenia.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia