ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 31/3/2019 | 3

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Jam niedzielny – cykl spotkań z improwizacją kontaktową

31 marca 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Tańca, ul. Elektoralna 12

Od 20 stycznia do 23 czerwca, w każdą niedzielę w godzinach 19.00-21.30 Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na jamy improwizacyjne. Jest to kontynuacja rozpoczętego w 2017 roku cyklu cotygodniowych jamów improwizacyjnych. Mogą w nich wziąć udział wszyscy zainteresowani, powyżej 16. roku życia, zarówno początkujący, jak i zaawansowani. Jamy prowadzić będą wymiennie: Tomasz Domański, Hanna Jurczak, Natalia Oniśk, Julka Tomiczek, Andrzej Woźniak. Wstęp wolny.

Bytom/Teatr ROZBARK: Vagabond Physical Collective „Lorem Ipsum” – reż. Paweł Urbanowicz

31 marca 2019 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Teatr ROZBARK zaprasza widzów na spektakl Lorem Ipsum zespołu Vagabond Physical Collective w reżyserii Pawła Urbanowicza i choreografii zbiorowej. Lorem Ipsum to autorski spektakl teatru tańca traktujący o poczuciu niespełnienia, które może być przyczyną ekstremalnie silnych uczuć i namiętności. To traktat o przekraczaniu granic w celu zaspokojenia własnych pragnień. Wychodząc poza sferę komfortu, człowiek ma możliwość podnieść jakość swojego życia. Jest to jednak ryzyko, które może skutkować fatalnymi dla niego konsekwencjami.

Bytom/Scena dla tańca 2019: Vagabond Physical Collective „Lorem Ipsum” – reż. Paweł Urbanowicz

31 marca 2019 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

W niedzielę widzowie, którzy wybiorą się do Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu ROZBARK, będą mogli obejrzeć spektakl Lorem Ipsum grupy Vagabond Physical Collective. Spektakl w reżyserii Pawła Urbanowicza traktuje o niespełnieniu, rodzących się z niego silnych uczuciach, namiętnościach, wreszcie przekraczaniu granic, by zaspokoić własne pragnienia.

 

Niedzielny pokaz będzie jednym z pięciu zaplanowanych w ramach programu Scena dla tańca 2019, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia