ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 31/8/2019 | 2

Warszawa/Oddaj ciężar: Iwona Olszowska „BMC/Zmysły” – warsztaty

30 sierpnia 2019 - 1 września 2019 | godz. 18:00 | Warszawa: Studio Oddaj Ciężar, ul. Twarda 42, III piętro

Studio Oddaj Ciężar zaprasza na warsztaty z Iwoną Olszowską BMC/Zmysły.

Trzydniowe zajęcia będą okazją do praktykowania uważności wszystkich zmysłów, świadomego podążania za intencją i integracji ciała z umysłem.

 

Cena promocyjna do 15 sierpnia: 250 zł (cały warsztat)

Cena regularna: 300 zł (za cały warsztat)

Zapisy, informacje: oddajciezar@gmail.com

 

Warszawa/„Place Warszawy (do odzyskania)“: Marta Ziółek vel Mc Ratlady „Nawiedzenia i ekstazy na placu”

30 sierpnia 2019 - 31 sierpnia 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: plac przed pawilonem Zodiak, pasaż Stefana Wiecheckiego „Wiecha” 4

Nawiedzenia i ekstazy na placu to dwudniowy performans, w czasie którego plac przy warszawskim Zodiaku stanie się miejscem „zastrzeżonym dla wolności gry”. Marta Ziółek jako Mc Ratlady poprowadzi przechodniów przez uliczne ruchy i nawiedzenia, sytuacjonistyczny taniec wyobraźni. W transowym tripie towarzyszyć jej będzie DJ-ka Zoi Michailova i projektant Tomasz Armada. W wydarzeniu wspomogą ją również inni miejscy rozbójnicy. 

 

Wydarzenie jest częścią programu performatywnego dla warszawskich placów realizowanego przez Fundację Puszka w ramach trzyletniego projektu badawczego „Place Warszawy (do odzyskania)“. Program towarzyszy wystawie Place. Instrukcja użycia w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury (29 czerwca–22 września 2019).

Poznań/Polski Teatr Tańca: „Taniec jest blisko. III edycja Laboratoriów Twórczych” – Laboratorium rekonstrukcji ruchu, prowadzenie: Kornelia Lech + lekcja GaGa/people; Laboratorium rekonstrukcji dźwięku, prowadzenie: Andrzej Konieczny

31 sierpnia 2019 - 1 września 2019 | godz. 10:00 | Poznań: Polski Teatr Tańca, Studio PTT, ul. Kozia 4, godz. 10.00-12.00

Polski Teatr Tańca zaprasza na Laboratorium rekonstrukcji ruchu oraz Laboratorium rekontrukcji dźwięku, które w ramach cyklu Taniec jest blisko. III edycja Laboratoriów Twórczych poprowadzą Kornelia Lech i Andrzej Konieczny. Dodatkowo przed Laboratorium rekonstrukcji ruchu odbędzie się lekcja GaGa/people. Laboratoria Twórcze to interdyscyplinarne spotkania prowadzone przez profesjonalistów, w czasie których każdy uczestnik ma okazję poznać różne aspekty sztuki tańca i teatru tańca. W wybrane weekendy sierpnia i pierwszego dnia września odbędzie się 5 laboratoriów poświęconych rekonstrukcji obrazu, dźwięku, ruchu, słowa i gestu.    

 

Udział w laboratoriach jest bezpłatny, ale obowiązują zgłoszenia. Zgłoszenie w formie oświadczenia (do pobrania online) należy przesłać do 31 lipca na adres: a.koczorowska@ptt-poznan.pl.

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia