ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 31/8/2019 | 5

Gdańsk/Mała Platforma Tańca 2019: Pracownia Tańca PRYZMAT / Katarzyna Grabińska „Pan Kejk”

31 sierpnia 2019 | godz. 18:00 | Gdańsk: Miejski Teatr Miniatura, Duża Scena, al. Grunwaldzka 16

W ramach Małej Platformy Tańca, pierwszej edycji przeglądu spektakli i form tanecznych skierowanych do młodej publiczności w ramach Polskiej Platformy Tańca, w Teatrze Miniatura odbędzie się pokaz spektaklu Pan Kejk Katarzyny Grabińskiej i Pracowni Tańca PRYZMAT, adresowany do publiczności w każdym wieku.

 

Pan Kejk to opowieść o odkrywaniu komiksowego świata pełnego absurdów i groteski, bezcelowości celowych działań, nierzeczywistości rzeczywistych sytuacji, lenistwa pracowitych i słabości silnych. Spektakl zbudowany jest wokół spontanicznie wykreowanych kompozycji. Tancerze prowokują, podsuwają obrazy, a resztę pomaga odczytać nieograniczona wyobraźnia widzów, poruszona od pierwszych minut spektaklu.

*z ang. pancake – naleśnik

« poprzednia12345następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia