ENG
A A A
 październik 2020 
kalendarium - 5/8/2020 | 1

Warszawa: „Butohpolis”. II Międzynarodowy Festiwal Sztuki Butoh – dzień pierwszy

5 sierpnia 2020 | godz. 19:00 | Warszawa: Fort Mokotów – Schodki i Pół na Pół, ul. Racławicka 99

Fort Mokotów to schowane na warszawskim Mokotowie niezwykłe miejsce. Historyczne wydarzenia ukryte w pamięci tego miejsca – zabytkowych budynków i ziemi – jednocześnie splecione z toczącym się tam współczesnym życiem: biznesem, sztuką, rozrywką. I jeszcze korzenie drzew splecione z ruinami warszawskiego fortu – natura i jej niepokonana moc odradzającego się życia… W programie pierwszego dnia „Butohpolis” II Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Butoh znalazły się: performans site-specific Teatru Limen Butoh, projekcja animacji 3D Damian Żaka zrealizowana w technologii przechwytywania ruchu, wystawa zdjęć Sylwii Zawadzkiej oraz wydarzenie towarzyszące – projekt Sektor – film 360 stopni Wojtka Matejko i Wojtka Olchowskiego oglądany na goglach VR.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia