ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 5/9/2019 | 1

Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019: „Mój wizerunek zawodowy” – warsztat dla tancerzy

5 września 2019 | godz. 13:00 | Gdańsk: Opera Bałtycka (foyer), aleja Zwycięstwa 15

W ramach Polskiej Platformy Tańca 2019, jako wydarzenie towarzyszące, odbędzie się warsztat, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak budować swój zawodowy wizerunek.

 

Zapraszamy tancerzy, performerów i wszystkie osoby zajmujące się tańcem, które chcą zobaczyć różnorodność swoich talentów i zwiększyć umiejętność ich prezentowania. W trakcie spotkania nauczymy się, jak odkrywać i nazywać swoje umiejętności, oraz w jaki sposób mówić o swoich kompetencjach. Stworzymy okazję, podczas której każdy uczestnik będzie mógł uzyskać informację zwrotną na temat tego, jak jest postrzegany.

Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019: Anna Nowicka „This is the Real Thing”

5 września 2019 | godz. 16:30 | Gdańsk: Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1

W ramach Polskiej Platformy Tańca 2019 zostanie pokazany spektakl This is the Real Thing Anny Nowickiej.

 

O spektaklu:

Zagniatam krajobraz skóry. Zwijam, nakładam, upuszczam, przesuwam, odsłaniam, chowam, odsyłam. Szukam, gubię i znajduję, w absolutnym tu i teraz, przed „jest!”. Przekształcam, powoli, nieustannie formuję, niespodziewanie niszczę, supłam, rozrywam i skrzętnie odkręcam. Niekończący się proces stawania, zaklęty w widzialny obraz /obiekt. Składam poetycki mięsisty album na wycinki z gazet, uporczywe wspomnienia, zasłyszane rodzinne tajemnice i skrzętnie ukryte sny.

Warszawa/Zachęta: „Rozgrzewka” – Weronika Pelczyńska, Aleksandra Janus

5 września 2019 | godz. 17:00 | Warszawa: Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, pl. Małachowskiego 3

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na Rozgrzewkę, czyli cykl wydarzeń ruchowych dla publiczności, przechodniów i użytkowników placu Małachowskiego. Choreografka Weronika Pelczyńska i badaczka Aleksandra Janus przygotowały zajęcia, które mogą (choć nie muszą) być wstępem do wizyty w galerii.

 

Wstęp wolny.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia