ENG
A A A
 maj 2021 
kalendarium - 7/11/2019 | 2

Warszawa/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie 2019: Anna Piotrowska „ce_real mothers”

7 listopada 2019 | godz. 20:30 | Warszawa: Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie zaprasza na spektakl Anny Piotrowskiej ce_real mothers, będący częścią tryptyku fascynat odśrodkowy_dwatrzycztery. Anna Piotrowska występuje w spektaklu razem ze swoimi córkami – Małgorzatą i Aleksandrą.

 

Tryptyk pt. fascynat odśrodkowy_dwatrzycztery jest koprodukcją Centrum Sztuki Tańca i Fundacji_eferte stworzoną przez Annę Piotrowską na jej 44 urodziny. W skład wchodzą spektakle: ce_real mothers, kompozycja_trzecia rzeczywistość oraz ziemia niczyja. Głównym powodem stworzenia tryptyku była chęć zmierzenia się przede wszystkim z zagadnieniem kompozycji poprzez ustawienia i relacje liczbowe w przestrzeni, które zostały zgłębione o aspekt relacji, sztuki i filozofii.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia