ENG
A A A
 listopad 2020 
kalendarium - 7/12/2019 | 2

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – cykl zajęć w grudniu

7 grudnia 2019 | godz. 10:00 | Warszawa: Klubokawiarnia Muzeum POLIN, ul. Anielewicza 6

Grudniowe czwartki i soboty to już ostatnia okazja, by wziąć udział w zajęciach GaGa/people prowadzonych przez Adi Weinberg-Prejnę w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. GaGa to język ruchowy zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy GaGa narodził się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija. Spotkanie z Adi kończące dwuletni projekt w POLIN odbędzie się 14 grudnia (sobota), w godz. 11.00-14.00 (bezpłatne wejściówki do pobrania on-line oraz w kasach Muzeum od 9 grudnia). 

 

Bilety: 30 zł za zajęcia (za 2 godz. 19 grudnia – 45 zł), karnet na 5 godz. zajęć w grudniu: 120 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w on-line: https://bilety.polin.pl/

Sopot/Mistrzowskie warsztaty tańca: Paulina Wycichowska – techniki modern

7 grudnia 2019 | godz. 13:00 | Sopocki Teatr Tańca | 81-881 Sopot

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na Mistrzowskie warsztaty tańca z Pauliną Wycichowską. W programie techniki modern: Merce’a Cunninghama i José Limóna. Zajęcia przeznaczone są dla profesjonalnych tancerzy i zaawansowanych amatorów.

 

Zapisy: sopot.dance.theatre@gmail.com (w tytule maila: MWT z Pauliną Wycichowską)

Koszt: 120 zł za całość / 60 zł za jeden dzień (dla stałych uczestników: 100 zł za dwa dni / 50 zł za jeden dzień)

 

Sopot: „Spotkania kinetograficzne” z Anną Opłocką i Hanną Raszewską-Kursą

7 grudnia 2019 | godz. 16:15 | Sopot: Teatr na Plaży, Aleja Franciszka Mamuszki 2, w godz. 16.15-19.15

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na otwarte, dwudniowe Spotkania kinetograficzne z Anną Opłocką i Hanną Raszewską-Kursą. Spotkanie będzie składało się z trzech części: teoretycznej, praktycznej oraz zasadniczej, które razem przybliżą uczestnikom system notacji tańca według Labana−Knusta. Warsztaty skierowane do osób związanych z tańcem: tancerzy, choreografów, pedagogów, choreologów, adeptów sztuki tańca oraz wszystkich zainteresowanych tematem notacji tańca.

 

Wstęp wolny.

Zapisy: sopot.dance.theatre@gmail.com (w tytule maila: „Warsztaty Kinetograficzne”)

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia