ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 7/7/2019 | 1

Warszawa/Performing Europe 2020: sezon 3: Michikazu Matsue „City of Secrets” – laboratorium twórcze

1 lipca 2019 - 7 lipca 2019 | Warszawa: przestrzeń miasta

W ramach projektu Performing Europe 2020: sezon 3 Fundacja Ciało/Umysł zaprasza do udziału w laboratorium twórczym City of Secrets z Michikazu Matsue. Przeznaczone jest dla osób, które kochają tajemnice i są gotowe na inspirujące działania performatywne w przestrzeni miasta. Wstęp wolny.

Warszawa/Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: „Kontakt improwizacja w Polsce – Konferencja Performatywna”

7 lipca 2019 | godz. 10:00 | Warszawa: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2

Fundacja Artystyczna PERFORM zaprasza do udziału w konferencji Kontakt improwizacja w Polsce – Konferencja Performatywna. W programie wystąpienia zaproszonych artystów m.in. Melissy Monteros, Wojciecha Mochnieja czy Witolda Jurewicza. Wykłady będą połączone z prezentacją materiałów filmowych oraz elementów praktycznych; po nich przewidziany jest czas na rozmowę z uczestnikami. Organizatorzy zaplanowali także otwartą przestrzeń prezentacji w formule Pecha Kucha (trwających 6 min 40 sek., liczących 20 slajdów) dla wszystkich artystów i pedagogów, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem pracy z kontakt improwizacją. 

  

Udział w konferencji jest bezpłatny dla uczestników. Zapisy: przez formularz online.

 

Zielona Góra: Gosia Mielech – warsztaty GaGa/people, GaGa/dancers, GoPiYoga, Repertuar

7 lipca 2019 | godz. 10:00 | Zielona Góra: Hala Sportowa Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Szafrana 6

Gosia Mielech zaprasza na drugą edycję weekendowych warsztatów GaGa w Zielonej Górze. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych tancerzy, entuzjastów ruchu, jak i dla osób bez wcześniejszego doświadczenia. W programie: GaGa/people, GaGa/dancers, GoPiYoga oraz Repertuar DanceLab.  

 

Bilety: online

Promocyjna cena tylko do 30 czerwca: 180 zł dla ścieżki GaGa/people, 280 zł dla ścieżki GaGa/dancers

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia