ENG
A A A
 lipiec 2020 
kalendarium - 7/9/2019 | 1

Ostrołęka/„MY | WY on tour”: Krakowski Teatr Tańca „MY | WY”

7 września 2019 | Ostrołęka: Ostrołęckie Centrum Kultury, ul. Inwalidów Wojennych 23

Krakowski Teatr Tańca zaprasza na spektakl MY | WY w choreografii Eryka Makohona, który zostanie pokazany w ramach trasy MY | WY on tour.

 

Punktem wyjścia w kreacji spektaklu MY | WY był temat polaryzacji społecznej w dzisiejszej Europie na przykładzie polaryzacji polskiego społeczeństwa drugiej dekady XXI wieku. MY | WY wraca do pozornie klasycznego układu „MY-scena” – „WY-widownia” z jednoczesnym nadaniem tej sytuacji nowej funkcji. Pieśń ludowa poddana nowej muzycznej aranżacji kompozytora Michała Paducha i wykonywana na żywo przez performerkę Paulinę Dziubę to w koncepcji Makohona kolejny z czynników twórczych, budujących następny poziom znaczeniowy związany z kwestią podziału: podziału między tradycją a współczesnością; między polskością a duchem szerszej wspólnotowości.

Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019/OPEN PLATFORM: Konsultacje z Komisją Artystyczną PPT 2019

7 września 2019 | godz. 09:00 | Gdańsk: Europejskie Centrum Solidarności, pl. Solidarności 1

W ramach OPEN PLATFORM Polskiej Platformy Tańca 2019 odbędą się konsultacje z Komisją Artystyczną PPT 2019.

 

Podczas dyżuru merytorycznego artystki i artyści będą mogli zasięgnąć opinii członków i członkiń Komisji Artystycznej zarówno na temat spektakli rekomendowanych do udziału w Platformie, jak i tych, które nie zostały przyjęte w pierwszym lub drugim etapie selekcji. Zachęcamy do indywidualnych konsultacji.

Gdańsk/Polska Platforma Tańca 2019: (New) Work in Progress – zawodowy speed dating

7 września 2019 | godz. 11:00 | Gdańsk: Europejskie Centrum Solidarności, pl. Solidarności 1

W ramach Polskiej Platformy Tańca 2019 odbędą się zawodowe konsultacje z uczestnikami i koordynatorkami Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy Instytutu Muzyki i Tańca. Będą to kilkunastominutowe rozmowy z tancerkami i tancerzami po procesie przekwalifikowania zawodowego, którzy z sukcesem realizują się w nowej pracy, a także konsultacje z koordynatorkami programu. Gwarantowana wymiana doświadczeń i kontaktów, możliwość rozwoju pasji zawodowych i nowych inicjatyw.

 

Zapraszamy tancerzy, choreografów, performerów – wszystkich zainteresowanych inwestycją w swoją zawodową przyszłość.

Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy.

 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia