ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 8/12/2019 | 2

Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania „Lilith” – chor. Elwira Piorun - Premiera

7 grudnia 2019 - 8 grudnia 2019 | godz. 19:00 | Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania ul. Belwederska 20/22 | Premiera

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na pokaz spektaklu Lilith. Jest to wyjątkowa realizacja Elwiry Piorun, spektakl o potencjale kobiet, ich niesamowitej mocy i coraz bardziej żywym archetypie kobiecego wyzwolenia.

 

Spektakl przeszedł ewolucję od projektu tworzonego w ramach Akademii Tańca Zawirowania do pełnowymiarowego spektaklu Teatru Tańca Zawirowania. Po sukcesie przedstawienia na XV Międzynarodowym Festiwalu Teatru Tańca Zawirowania Elwira Piorun zdecydowała się na kontynuację pracy nad nim.

 

Sopot: „Spotkania kinetograficzne” z Anną Opłocką i Hanną Raszewską-Kursą

8 grudnia 2019 | godz. 11:00 | Sopocki Teatr Tańca | 81-881 Sopot

Sopocki Teatr Tańca zaprasza na otwarte, dwudniowe Spotkania kinetograficzne z Anną Opłocką i Hanną Raszewską-Kursą. Spotkanie będzie składało się z trzech części: teoretycznej, praktycznej oraz zasadniczej, które razem przybliżą uczestnikom system notacji tańca według Labana−Knusta. Warsztaty skierowane do osób związanych z tańcem: tancerzy, choreografów, pedagogów, choreologów, adeptów sztuki tańca oraz wszystkich zainteresowanych tematem notacji tańca.

 

Wstęp wolny.

Zapisy: sopot.dance.theatre@gmail.com (w tytule maila: „Warsztaty Kinetograficzne”)

 

Poznań/SBNT 2019: Monika Kiwak „PSTRYK” – warsztat dla dzieci i opiekunów

8 grudnia 2019 | godz. 11:00 | Poznań: Stary Browar, Studio Słodownia 3, ul. Półwiejska 42

Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w warsztacie Pstryk, który poprowadzi Monika Kiwak. Pstryk to warsztat dla rodzin, które chcą wzmacniać więź przez ruch i dotyk. To czas, w którym rodzice mogą obserwować kreatywność kinestetyczną dzieci, a dzieci  rodziców.

 

Wejściówki na warsztaty: 1 dziecko + 1 opiekun 15 zł, dodatkowe dziecko 10 zł, dodatkowy dorosły 15 zł do nabycia bezpośrednio przed warsztatem. Rezerwacja: dzieci@starybrowarnowytaniec.pl

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia