ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 8/12/2019 | 4

Bytom/Teatr ROZBARK/„Młodzi na scenę”: „Biegnący” – chor. Zuzanna Kasprzyk

8 grudnia 2019 | godz. 18:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Teatr ROZBARK zaprasza na spektakl Zuzanny Kasprzyk Biegnący, przygotowany w ramach programu Młodzi na scenę.

 

Człowiek zawsze biegał, w pierwotnym rytmie przebywał kolejne odcinki czasu. Biegł, żeby zdobyć wszystko to, co było mu potrzebne do egzystencji. Ponad 40 lat temu wbiegł w moment, w którym przymocował do małego kadłuba sondy Voyager Złoty Dysk. Zapisał na nim wszystko to, co wydawało mu się esencją jego maratonu i wysłał w ciemną przestrzeń kosmosu. Niedługo stracimy kontakt z sondą, być może na zawsze. Gdzie od tamtego czasu dobiegliśmy? Po jakiej ziemi będą musiały biec nasze dzieci? Czy jesteśmy tak różni od ludzi pierwotnych, czy może odczuwamy jak barbarzyńcy?

Gdańsk/XI Gdański Festiwal Tańca: Ewa Wycichowska „Motus Animi Continuus”

8 grudnia 2019 | godz. 19:00 | Gdańsk: Klub ŻAK, aleja Grunwaldzka 195/197

XI Gdański Festiwal Tańca zaprasza na przedstawienie przygotowane w czasie majowej rezydencji w Klubie Żak. Projekt Motus Animi Continuus powstał z pomysłu profesor Ewy Wycichowskiej. Zatańczy w nim starsze pokolenie polskich tancerzy: Małgorzata Matuszewska, Agnieszka Noster, Iwona Olszowska, Jacek Krawczyk, Krzysztof Raczkowski (zasąpi go Janusz Stolarski). 

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia