ENG
A A A
 lipiec 2021 
kalendarium - 8/3/2020 | 1

Kraków/Krakowski Teatr Tańca: Warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec

7 marca 2020 - 8 marca 2020 | godz. 10:00 | Kraków: Studio Jazz Like That!, Rynek Główny 34

Krakowski Teatr Tańca zaprasza na weekendowe warsztaty, które poprowadzi certifikowana nauczycielka GaGa Natalia Iwaniec. GaGa to język ruchowy Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie. Warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich, zarówno z doświadczeniem tanecznym (lekcje GaGa/dancers i GaGa/impro/choreo), jak i bez wcześniejszego doświadczenia (GaGa/people). 

Więcej o GaGa:
http://gagapeople.com/english/

  

Szczegóły: tutaj

Poznań/SBNT dla Dzieci – Roztańczone Rodziny 2020: „Skoczne słowa. Krytycznie o tańcu dla dzieci” – warsztat pisania o spektaklach tańca dla dzieci; prowadzenie: Justyna Czarnota i Alicja Müller

8 marca 2020 | godz. 12:00 | Poznań: Scena Wspólna i Słodownia Starego Browaru, ul. Półwiejska 42, w godz. 12.00-19.00 (z przerwą obiadową)

Art Stations Foundation zaprasza na całodzienny warsztat pisania o spektaklach tańca dla dzieci. Pretekstem do analizy będą dwa rodzinne spektakle taneczne: Gdzie kształty mają szyje kolektywu Holobiont, który zostanie zaprezentowany na Scenie Wspólnej, oraz Labirynt w reż. Alicji Morawskiej-Rubczak, którego nagranie uczestnicy zobaczą na zajęciach. Spotkanie adresowane jest do krytyków i studentów zarówno z obszaru tańca, jak i sztuki dla dzieci. Poprowadzą je: Justyna Czarnota i Alicja Müller.

  

Warszawa/Nowy Teatr: „Dzikie!” – warsztaty dla kobiet z Renatą Piotrowską-Auffret

8 marca 2020 | godz. 18:00 | Warszawa: Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16

Dzikość często kojarzona jest ze stereotypowym obrazem kobiecej ducho­wości – ulotnej, mistycznej, nieokiełznanej. Dla mnie dzikość to zupełnie coś innego. To biologia. To fizyczne ciało w działaniu. To ukierunkowana siła, wy­nikająca z potrzeby stanowienia o sobie i swoim ciele. Dzikość to odwaga bycia sobą w działaniu poza narzuconymi schematami społeczno-politycz­nymi  Renata Piotrowska-Auffret

 

Nowy Teatr w Warszawie zaprasza na autorskie warsztaty Renaty Piotrowskiej-Auffret pt. Dzikie!. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich czujących się kobietami. Dla osób, które być może zasiedziały się w domu, w pracy, w skostniałym systemie z nawałem obowiązków zawodowo-rodzinnych. Dla kobiet pragnących na nowo odnaleźć swoją siłę w ciele i przyjemność w tańcu. 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia